Machanik lotniczy (m/w/d) - Lufthansa Technik AG

Ihr persönlicher Ansprechpartner
Frau Barbara Wargocka-Weber

Email schreiben
Telefon: +49 811 959880-0
Fax: +49 811 959880-69

Am Söldnermoos 17
85399 Hallbergmoos

Anzeige ID
4049

Arbeitsort
85354 Freising, Oberbayern

Vermittlungsart

Branche

Szukasz pracy? Przemysł lotniczy poszukuje wielu wykwalifikowanych pracowników. Czy to coś dla Ciebie? Argo Aviation GmbH pomoże Ci szybko i precyzyjnie w znalezieniu własciwego zatrudnienia.

Dla naszego klienta (Lufthansa Technik) z siedzibą na lotnisku w Monachium poszukujemy mechników lotniczych.

Opis stanowiska:

  • Montaż i demontaż silników lotniczych oraz podzespołów (na podstawie specyfikacji technologicznych oraz rysunków technicznych)
  • Przeprowadzanie kontroli jakościowej wykonanych prac

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe, preferowane w kierunku mechanicznym
  • Zdolności manualne
  • Język niemiecki na poziomie podstawowym
  • Język angielski na poziomie dobrym
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Entuzjazm w pracy w branży lotniczej

Oferujemy:

  • 37 godzin pracy/tydzien
  • Aktrakcyjne wynagrodzenie – od 2.340 €/miesięcznie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Perspektywy zwiększania kwalifikacji
  • Możliwość rozwoju w nowoczesnym środowisku pracy

Kontakt:

W celu złożenia aplikacji prosimy nacisnąć: "Jetzt bewerben"-Button.
Alternatywnie, osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na adres: bewerbung.aviation.muenchen@argo.work