Mechanik Silników Lotniczych (m/w/d)

Ihr persönlicher Ansprechpartner
Barbara Weber

Email schreiben
Telefon: +49 (0)811/959880-42

Argo Aviation GmbH - Hallbergmoos
Am Söldnermoos 17
85399 Hallbergmoos

Anzeige ID
2853

Arbeitsort
15827 Dahlewitz

Vermittlungsart

Branche

Argo Aviation GmbH gehört zur Argo Group GmbH und ist ein Personaldienstleiter mit verschiedenen Spezialisierungen. Mit unseren Units Argo Aviation, Argo Defense, Argo IT-Solutions und Argo Professional verstärken wir, durch leidenschaftliches, menschenbezogenes Recruiting, viele Kunden und haben tiefen Einblick in die verschiedenen Branchen. Wir kennen die Bedarfe genau und können in Unternehmen, auch für Sie, direkt die richtigen Ansprechpartner ansprechen – bewerben Sie sich somit auch gerne initiativ und nennen Sie uns Ihren Wunscharbeitgeber. Wir finden den passenden Arbeitgeber für Sie.

Ihr Plus bei uns:

  • Stabilne zatrudnienie i długoterminowe perspektywy
  • Profesjonalny program onboardingowy i szkoleniowy
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Międzynarodowe środowisko i globalne standardy pracy
  • Pracę z najnowszymi technologiami w nowoczesnej i bezpiecznej firmie
  • Unikalną kulturę organizacyjną opartą na firmowych wartościach
  • Pracę w przyjaznej atmosferze

Diese Aufgaben erwarten Sie:

  • Demontaż i montaż silników lotniczych oraz podzespołów (na podstawie specyfikacji technologicznych oraz rysunków technicznych)
  • Przeprowadzanie kontroli jakościowej wykonanych prac i wprowadzania rozwiazań ulepszajacych jakośc
  • Manualne naprawy części
  • Tworzenie odpowiedniej dokumentacji
  • Realizacja zadań zgodnie z założonymi wymaganiami jakościowymi oraz bezpieczeństwa

Das bringen Sie mit:

  • Wykształcenie zawodowe/ techniczne (preferowane w kierunku mechanicznym)
  • Doświadczenie w obszarze produkcji, montażu i/ lub napraw mechanicznych
  • Precyzja, dokładność i rozwinięte zdolności manualne
  • Znajomość języka niemieckiego i angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Nastawienie na wysoką jakość wykonywanej pracy

Kontakt:

W razie pytań lub wątpliwości pozostaję do dyspozycji w jezyku polskim. Frau Barbara Weber  - barbara.weber@argo.work

Dołącz do nas i stwórz z nami swoją przyszłość